Kim jestem?

Nazywam się Damian Daszkiewicz. Prowadzę bloga: www.DamianDaszkiewicz.pl i www.VideoWebmaster.pl. Oprócz tego jestem managerem PP MapaZdrowia i PP GoldenGroup.

Dlaczego założyłem ten blog?

Dlaczego założyłem ten blog? Otóż lubię się dzielić moją wiedzą. Wcześniej prowadziłem blog www.DamianDaszkiewicz.pl ale pojawiały się na nim wpisy zarówno dotyczące komputerów, internetu (w tym webmasterstwa) jak i e-biznesu.

Postanowiłem w końcu zrobić z tym porządek tj. blog domowy poświęciłem głównie tematyce e-biznesowej natomiast tutaj będę publikował różne porady dla webmasterów.

Ten blog jest również jakby kontynuacja projektu VideoWebmaster.pl, z tym że w serwisie VideoWebmaster publikuję filmiki „jak zrobić stronę WWW” dla osób bardzo początkujących; a tutaj będę zamieszczał (raczej tekstowe) porady dla osób średnio-zaawansowanych. Będą tutaj się pojawiały porady związane zarówno z czystą webmasterką (pojęcie webmasterka to dla mnie zbiór kilku uzupełniających się zagadnień takich jak np. jak coś zrobić w PHP, jak coś ustawić w .htaccess, jak zmienić kolor tekstu etc.) jak również wpisy około-tematyczne np. poświęcone pozycjonowaniu stron.